Białystok

os. Leśna Dolina, ul. Armii Krajowej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 PLN
Powierzchnia
61,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1991
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
1700
Dostępne od
2020-02-12
Numer oferty
31/5878/OMW

Opis nieruchomości

*** Szukasz trzech pokoi dostępnych od zaraz, ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu funkcjonalne, bardzo słoneczne mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z 1991 roku, znajdującym się przy ulicy Armii Krajowej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 61,6 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną i wc, hall .

Do mieszkania przynależy duża piwnica, balkon.
.
Okna skierowane na północny - wschód oraz południowy zachód.

Odległość od centrum miasta: 4,9 km.

Standard wykończenia: ściany – gładzie gipsowe, glazura, szkło ozdobne: podłogi - panele, terakota: okna – nowe pcv.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.


KOSZT NAJMU – CZYNSZ NAJMU 1 100 PLN + OPŁATY LICZNIKOWE WG ZUŻYCIA ( czynsz administracyjny, prąd około 600 zł ) całość 1 700 PLN.


WYSOKOŚĆ KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ – 1 700 PLN.


***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bar, Komenda policji, Basen, Przedszkole, Zabudowa niska, Plac zabaw, Żłobek, Szkoła, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska, Bank, Kościół, Restauracja, Sklep, Apteka, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej