Białystok

ul. Sukienna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
55,60 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Kaucja
1800
Dostępne od
2020-07-16
Numer oferty
40/5878/OMW

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz przytulnego mieszkania w ścisłym centrum, to ta oferta jest dla Ciebie***

*** TYLKO W NASZYM BIURZE ***

Polecam Państwu funkcjonalne, świetnie zlokalizowane mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły, znajdującym się przy ulicy Sukiennej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 55,60 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu, otwartej kuchni, dwóch sypialni, łazienki z wanną i wc, hall.

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Okna skierowane na wschód i zachód.

Odległość od centrum miasta: 850 m.

Standard wykończenia: ściany – gładzie gipsowe, glazura: podłogi - parkiet, terakota: okna – nowe pcv.


KOSZT NAJMU – CZYNSZ NAJMU 1 200 PLN + OPŁATY LICZNIKOWE WG ZUŻYCIA ( czynsz administracyjny, prąd, gaz około 600 zł ) całość 1800 PLN.


WYSOKOŚĆ KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ – 1 800 PLN.


***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Bar, Bazarek, Zabudowa niska, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Sklep, Fitnes, Park, Przedszkole, Szkoła, Apteka, Restauracja, Kościół, Centrum handlowe, Żłobek
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Eliza Janowicz

Eliza Janowicz

Telefon:
535861302
E-mail:
eliza.janowicz@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej