Białystok

Centrum, K. Kalinowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 PLN
Powierzchnia
43 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Otwarta
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1958
Stan nieruchomości
Dobry
Kaucja
1000
Dostępne od
2018-05-01
Numer oferty
23/5878/OMW

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz dwóch pokoi w Centrum, to ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu funkcjonalne, mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z cegły znajdującym się przy ulicy Kalinowskiego 6 w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 43 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu, otwartej kuchni, sypialni oraz łazienki z wc w której znajduje się wanna.

Okna skierowane na południowy zachód.

Mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD lodówka, pralka, mikrofalówka, TV, stół z krzesłami oraz łóżko w sypialni.

KOSZT NAJMU – CZYNSZ NAJMU 900 PLN + CZYNSZ ADMINISTRACYJNY + OPŁATY LICZNIKOWE WG ZUŻYCIA ORAZ (prąd, woda, gaz) ŁĄCZNIE 700 PLN.

WYSOKOŚĆ KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ – JEDNOMIESIĘCZNA.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

 • Typ balkonów: Brak
 • Piwnica: Tak
 • Internet: Tak
 • Telewizja kablowa: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
 • Dostępne w okolicy: Bank, Kościół, Szkoła, Apteka, Restauracja, Zabudowa niska, Centrum handlowe, Park, Uczelnia, Plac zabaw, Bar, Przedszkole, Sklep
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Park/skwer
 • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód

Mapa

Kontakt

 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej