Białystok

os. Sienkiewicza, Jurowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 PLN
Powierzchnia
26 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2
Liczba pięter
10
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2021
Stan nieruchomości
Idealny
Kaucja
1500
Dostępne od
2021-10-13
Numer oferty
57/5878/OMW

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z 2021 roku znajdującym się przy ulicy Jurowieckiej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 26 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc.

Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD: pralka, zmywarka, lodówka, kuchnia indukcyjna, piekarnik. W aneksie kuchennym znajduje się stół z krzesłami oraz  zabudowa stała pełniąca funkcję garderoby. Sypialnia wyposażone w sofę oraz szafkę RTV.

KOSZT NAJMU – CZYNSZ NAJMU 1500 PLN + CZYNSZ ADMINISTRACYJNY + OPŁATY LICZNIKOWE WG ZUŻYCIA (PRĄD) - ŁĄCZNIE OKOŁO 350 PLN.
WYSOKOŚĆ KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ – 1500 PLN.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Centrum handlowe, Sklep, Plac zabaw, Apteka, Fitnes, Bank
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Bezubik

Tomasz Bezubik

Telefon:
736002066
E-mail:
tomasz.bezubik@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej