Białystok

Dziesięciny, ul. Jarzębinowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
395 000 PLN
Cena za m2
4 663,52 PLN
Powierzchnia
84,70 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1987
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
650 PLN
Numer oferty
126/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem i dużą przestrzenią to ta oferta jest dla Ciebie***

*** TYLKO W NASZYM BIURZE ***

Polecam Państwu słoneczne i bardzo funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się przy ulicy Jarzębinowej w Białymstoku.

Idealna inwestycja na wynajem lub fantastyczna przestrzeń dla dużej rodziny.

Powierzchnia mieszkania - 84,7 m2.

Mieszkanie składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon typu loggia, 3 dużych pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dwóch korytarzy.

Mieszkanie posiada balkon typu loggia.

Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Okna skierowane na północny- wschód oraz południowy-zachód.

Czynsz: około 650 zł.

Nieruchomość po częściowym remoncie, wymieniono: instalację elektryczną łącznie ze skrzynką - nowe bezpieczniki, instalację hydrauliczną, na ścianach położone nowe gładzie oraz ozdobne tapety, drzwi do pokoi, w łazience zostały ułożone płytki ceramiczne wysokiej klasy. Wszystkie elementy mieszkania wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

W pobliżu znajduje się: szkoła podstawowa, szkoła średnia, przedszkole, żłobek, poczta, apteka, siłownia, pizzeria, sklepy, bazarek, park.

Mieszkanie dwustronne.

Istnieje możliwość zamiany na mniejsze.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Las, Sklep, Plac zabaw, Bazarek, Szkoła, Bank, Centrum handlowe, Restauracja, Gimnazjum, Przedszkole, Apteka, Rzeka, Fitnes, Przychodnia lekarska, Kościół, Bar, Zabudowa niska
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Eliza Janowicz

Eliza Janowicz

Telefon:
535861302
E-mail:
eliza.janowicz@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej