Choroszcz

Narwiańska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
345 000 PLN
Cena za m2
5 228,06 PLN
Powierzchnia
65,99 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Dostępne od
2020-04-06
Numer oferty
79/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Szukasz mieszkania w kameralnym bloku, to ta oferta jest dla Ciebie***

***TYLKO W NASZYM BIURZE***

Polecam Państwu słoneczne mieszkanie położone na piętrze w bloku z 2020 roku znajdującym się przy ulicy Narwiańskiej w Choroszczy.

Mieszkanie w stanie deweloperski.

Powierzchnia mieszkania - 65,99 m2.

Powierzchnia strychu - 67,27 m2, który możemy zaadoptować na przykład na pokój zabaw dla dzieci lub biuro.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchenny o powierzchni 22,26 m2, dwóch sypialni o powierzchniach 12,19 m2 i 11,22 m2, łazienki z wc o powierzchni 6,83 m2, oraz korytarza o powierzchni 5,50 m2.

Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 7,20 m2.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe o powierzchni 12,5 m2.

Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, internet.

Mieszkanie posiada rozprowadzoną instalację ogrzewania podłogowego.

Willa Narwiańska to budynek dwukondygnacyjny. Mieszkania w tym budynku posiadają niezależne wejścia oraz ciągi komunikacyjne. Najwyższej jakości materiały oraz funkcjonalne rozkład pomieszczeń to cechy charakterystyczne tej inwestycji. Dodatkowym atutem są niskie koszty eksploatacyjne.

***JEDYNA OKAZJA ABY TAM ZAMIESZKAĆ, NIE CZEKAJ ZADZWOŃ ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY***

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szpital, Bank, Apteka, Jezioro, Szkoła, Zabudowa niska, Plac zabaw, Kościół, Park, Sklep, Przedszkole, Gimnazjum
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Bezubik

Tomasz Bezubik

Telefon:
736002066
E-mail:
tomasz.bezubik@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej