Białystok

Wysoki Stoczek, ul. Swobodna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
4 134,15 PLN
Powierzchnia
60,23 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1985
Stan nieruchomości
Do kapitalnego remontu
Czynsz administracyjny
550 PLN
Numer oferty
78/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz trzypokojowego mieszkania na popularnym osiedlu, to ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się przy ulicy Swobodnej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 60,23 m2.

Mieszkanie składa się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza.

Mieszkanie posiada balkon typu loggia.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna skierowane na północny- wschód oraz południowy-zachód.

Czynsz: około 550 zł.

Mieszkanie do remontu.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Tomasz Bezubik

Tomasz Bezubik

Telefon:
736002066
E-mail:
tomasz.bezubik@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej