Białystok

os. Bema, gen. Józefa Bema

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
5 196,39 PLN
Powierzchnia
57,54 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1974
Stan nieruchomości
Do odświeżenia
Czynsz administracyjny
319 PLN
Numer oferty
83/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie***

***TYLKO W NASZYM BIURZE***

Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku z cegły znajdującym się przy ulicy Bema w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 57,54 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu, trzech sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz korytarza.

Mieszkanie posiada balkon.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna skierowane na północny zachód oraz południowy wschód.

Czynsz: około 320 zł.

W pobliżu znajduje się: uczelnia wyższa, szkoła średnia, przedszkole, poczta, apteka, siłownia, pizzeria, sklepy.

Mieszkanie w zależności od preferencji, do wprowadzenia ewentualnie do odświeżenia. Instalacja elektryczna częściowo wymieniona na nową. Na podłogach położona jest terakota oraz panel. Wszystkie ściany gładkie, pomalowane farbą. W cenie pozostaje zabudowa stała kuchni wraz ze sprzętem AGD (lodówka, okap, kuchenka, piekarnik) zabudowy stałe w pokojach wraz z meblami ruchomymi.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Uczelnia, Bank, Restauracja, Plac zabaw, Zabudowa niska, Apteka, Żłobek, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Bezubik

Tomasz Bezubik

Telefon:
736002066
E-mail:
tomasz.bezubik@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej