Białystok

Antoniuk, ul. Ukośna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Cena za m2
6 742,74 PLN
Powierzchnia
48,20 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1976
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
340 PLN
Dostępne od
2021-01-18
Numer oferty
102/5878/OMS

Opis nieruchomości

PIĘKNE - PACHNĄCE - DOPIESZCZONE - DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ - II piętro, 3 pokoje, Ukośna, 48,2m2 ANTONIUK, po kapitalnym remoncie.

Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne o ciekawym rozkładzie 325000 zł w Białymstoku na osiedlu Sady Antoniukowskie - 1 KM do centrum miasta.

Mieszkanie po KAPITALNYM REMONCIE położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty wybudowanym w 1976 roku .

Powierzchnia użytkowa mieszkania to 48,20 m2. W skład wchodzi:przedpokój, kuchnia, 3 niezależne pokoje oraz łazienka i wc.

Mieszkanie otrzymało nową instalację elektryczną i hydrauliczną, drzwi, nowe podłogi z wysokiej klasy terakoty i paneli, gładzie gipsowe, glazurę, nową armaturę łazienkową : zlewy, wannę, wc, baterie oraz meble kuchenne z nowoczesną kuchenką gazowo - elektryczną. Pokoje do własnej aranżacji i zamieszkania.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna wychodzą na: wschód - zachód.

Standard wykończenia: ściany: malowane, glazura. podłogi: terakota, panele; okna nowe PCV.

Komunikacja: linie autobusowe nr 5, 7, 9, 11, 19, 106, N1.

Wszystko w zasięgu ręki: fitness, restauracja, centrum handlowe, bar, fryzjer, kosmetyczka, kwiaciarnia i inne.

Dla młodszych i starszych również: żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia, kościół.

Lokalizacja, dla której atuty znajdą Państwo sami.

Mieszkanie dostępne do obejrzenia po umówieniu terminu spotkania.

Zadzwoń - możesz kupić to mieszkanie - decyzja należy do Ciebie.

ZAPRASZAM!

MIROSŁAW LEWICKI
Tel:535661888
EAST-PARTNERS Nieruchomości
www.east-partners.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Kościół, Bar, Plac zabaw, Hala sportowa, Żłobek, Sklep, Apteka, Bazarek, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Basen, Przedszkole, Rzeka, Centrum handlowe, Szkoła, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Mirosław Lewicki

Mirosław Lewicki

Telefon:
535661888
E-mail:
miroslaw.lewicki@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej