Białystok

Wygoda, ul. 42 Pułku Piechoty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
299 000 PLN
Cena za m2
6 644,44 PLN
Powierzchnia
45 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2014
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
320 PLN
Dostępne od
2019-06-25
Numer oferty
71/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz trzech pokoi na niskim piętrze, to ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu dwustronne, słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 2014 roku znajdującym się przy ulicy 42 Pułku Piechoty w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 45 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 16,6 m2, dwóch oddzielnych sypialni o powierzchniach 9 m2 i 8,6 m2, łazienki z wc o powierzchni 3,6 m2 oraz korytarza o powierzchni 7,2 m2 .

Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia o powierzchni 5,6 m2.

Okna skierowane na północny zachód oraz południowy wschód.

Czynsz: około 320 zł .

Istnieje możliwość dokupienia garażu.

W cenie pozostaje zabudowa stała kuchni wraz ze sprzętem AGD ( zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, okap), dwie szafy typu komandor w sypialni oraz przedpokoju oraz zabudowa łazienki, reszta mebli do uzgodnienia.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

 • Liczba balkonów: 1
 • : Loggia
 • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
 • Cena za garaż: 30 000 PLN
 • Odl. od centrum miasta [km]: 7
 • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Las, Kościół, Rzeka, Szkoła, Apteka, Przychodnia lekarska, Żłobek, Sklep, Przedszkole, Zabudowa niska
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Komunikacja: Autobus
 • Widok na: Inne budynki
 • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód, Północny zachód

Kontakt

 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej