Białystok

os. Sienkiewicza, ul. Nowogródzka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
6 073,17 PLN
Powierzchnia
41 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1968
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
270 PLN
Numer oferty
55/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz mieszkania w super lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie***

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z cegły znajdującym się przy ulicy Nowogródzkiej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 41 m2.

Mieszkanie składa się z: salonu o powierzchni 14,99 m2, sypialni o powierzchni 8,86 m2, kuchni o powierzchni 9,31 m2 , łazienki z wc o powierzchni 2,98 m2 oraz korytarza o powierzchni 4,86.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna skierowane na południowy wschód.

Czynsz: około 270 zł.

Brak balkonu.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz sanitarna. W cenie pozostaje zabudowa stała kuchni wraz ze sprzętem AGD (lodówka, zmywarka, płyta gazowa, piekarnik) oraz wszelkie zabudowy stałe.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Brak
  • Piwnica: Tak
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Apteka, Sklep, Uczelnia, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Szpital, Plac zabaw, Kościół, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy wschód

Kontakt

 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej