Białystok

Młodych, Gruntowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
259 000 PLN
Cena za m2
7 038,04 PLN
Powierzchnia
36,80 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1965
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
420 PLN
Numer oferty
107/5878/OMS

Opis nieruchomości

***Szukasz mieszkania na popularnym osiedlu, to ta oferta jest dla Ciebie***

***TYLKO W NASZYM BIURZE***

Polecam Państwu słoneczne, trzy pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku znajdującym się przy ulicy Gruntowej w Białymstoku.

Powierzchnia mieszkania - 36,8 m2.

Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza.

Mieszkanie posiada balkon.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna skierowane na północny wschód.

Czynsz: około - 420 zł.

W cenie zostaje zabudowa stała kuchni wraz z kuchenką gazową, piekarnikiem, okapem i zmywarką. Duża szafa typu komandor w sypialni. Pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ*

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Centrum handlowe, Szkoła, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Apteka, Sklep
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Tomasz Bezubik

Tomasz Bezubik

Telefon:
736002066
E-mail:
tomasz.bezubik@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej