Białystok

Starosielce, Elewatorska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 000 PLN
Cena za m2
22 PLN
Powierzchnia
500 m2
Piętro
0
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
20
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne
Parking naziemny
Tak
Kaucja
dwumiesięczna
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2019-09-30
Numer oferty
50/5878/OLW

Opis nieruchomości

*** BUDYNEK BIUROWY *** PARKING ***

1. Budynek przeznaczony pod działalność biurową/usługową/handlową w miejscowości Białystok, os. Starosielce.

2. Nieruchomość o powierzchni 500m2, dwie dwie kondygnacje po 250m2 (parter, I piętro). Możliwość aranżacji wnętrza budynku na potrzeby przyszłego najemcy (likwidacja ścian, wykładzina, nowe łazienki, dodatkowe wejście), uwarunkowane czasem trwania umowy najmu.

3. Na w/w powierzchni znajdują się pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne lub sprzedażowe (parter), zaplecze socjalne, łazienki z WC, hall.

4. Do lokalu przynależy: parking dla pracowników/klientów, miejsca reklamowe.

5. Wysokość lokalu: od 2,7 do 3,2m.

6. Widok na: podwórko, ulica.

7. Komunikacja: autobus miejski.

8. Dostępne media: prąd, internet.

9. Dodatkowe informacje: światłowód, otwierane okna;KOSZT NAJMU – CZYNSZ NAJMU (11000 PLN netto) + OPŁATY LICZNIKOWE WG ZUŻYCIA (prąd, woda, CO, śmieci).


WYSOKOŚĆ KAUCJI ZABEZPIECZAJĄCEJ – dwumiesięczna.


***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Internet: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 290
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Beniamin Michałowski

Beniamin Michałowski

Mobile:
882147777
Email:
beniamin.michalowski@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej