Łosiniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
1 990 PLN
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia działki
7 300 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Numer oferty
19/5878/ODS

Opis nieruchomości

***Jeśli szukasz siedliska w fajnym miejscu, to ta oferta jest dla Ciebie***

Proponuję Państwu dom z budynkiem gospodarczym z działką budowlaną w kształcie prostokątnym o powierzchni 7300 m2 w miejscowości Łosiniec gmina Korycin.
Na powierzchni działki znajduje się staw oraz zalesienie.
Wymiary działki: 185m (długość) x 39,5m (szerokość).
Dom ma powierzchnię 100m2. Znajdują się tam: trzy pokoje, kuchnia oddzielna, pomieszczenie gospodarcze. Dom jest podpiwniczony i ma strych do zaadoptowania.

Technologia budowy: ściany – drewno; dach – blacha; okna – stare drewniane.

Dostępne media: prąd, studnia, woda miejska na działce, tylko trzeba się podłączyć.

Dojazd do działki: droga asfaltowa.

Odległość od miasta Białegostoku ok. 35km.

***EAST-PARTNERS NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA NA PREZENTACJĘ***

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Drewno
  • Dach: Blacha
  • Typ okien: Drewniane (stary typ)
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Tomasz Turycz

Tomasz Turycz

Telefon:
664143843
E-mail:
tomasz.turycz@east-partners.pl

Profil agenta
 Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest: EAST-PARTNERS Tomasz Bezubik z siedzibą w 15-062 Białystok, ul. Warszawska 9 lok. 8 Dane osobowe są przetwarzane zawsze na podstawie przepisów prawa, zawsze w takich celach, do których zostały podane – najczęściej w celu realizacji umowy bądź podjęcia działań przed jej zawarciem, lub w związku z interesem prawnym Administratora, a więc na podstawie art. 6 pkt 1 lit b) albo lit. f) RODO. Dane nie będą bez Państwa zgody przekazywane żadnym podmiotom zewnętrznym, chyba że wynika to z przepisów prawa. Informujemy o prawie dostępu, poprawiania i uzupełniania podanych danych, żądania ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jak również do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Administratorem danych osobowych jest East-Partners Tomasz Bezubik z siedzibą przy Warszawska 9 lokal 8, 15-062 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@east-partners.pl… czytaj więcej